Přeskočit na obsah
Staň se naším novým kolegou.

Hlavně vidět cíl

Jsme pohodoví kolegové, zároveň nekompromisní pracanti. Pracujeme na svěžích a zajímavých projektech a netrávíme hodiny nad legacy kódy.

Rozhodli jsme se zůstat svobodní a nespecializovat se na konkrétní odvětví. Za roky chodu firmy jsme si vyzkoušeli FinTech i zdravotnictví, upravovali jsme rozsáhlý hardware v oblasti dopravy či dokonce vytvořili custom produkt, který na trhu chyběl.

Buďme meta kolegové

Každý z nás má možnost se realizovat na neotřelých projektech a překonávat vlastní výzvy. K tomu jako příjemný bonus nabízíme dobrou atmosféru, zábavné a nenucené teambuildingy, přísun čerstvého ovoce, Multisportku a další milé nepsané zvyklosti.

V Meta IT vyznáváme sílu jednotlivce i týmovou práci. Záleží nám na kvalitním týmu programátorů, projekťáků i kolegů mimo IT. Naší parketou jsou informační technologie. Sázíme na kvalitní mix znalosti, ale také na tu správnou chemickou reakci.

Sídlíme v klidné lokalitě nedaleko centra Brna. Rozjíždíme také pobočku v Praze a na pohovorech se snadno domluvíme i online. Technologie jsou přece naší předností.

Volné pozice

HR coordinator
Full-time / Praha
Zajímá mě to
.NET developer – senior
Full-time / Brno
Zajímá mě to