Přeskočit na obsah

S námi Vám dodace jen tak neutečou!

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?
Pomáháme firmám s digitální transformací a průmyslem 4.0. Neváhejte využít dotační program pro svůj business i vy! Zpracování technického řešení, vyřízení dotací ani implementace pro nás není problémem. Vy tak ušetříte svůj drahocenný čas, ale i reálné náklady na Váš rozvoj.

Máte zájem o nezávislé posouzení Vašeho záměru? Neváhejte se na nás obrátit a na základě toho Vám povíme, zda můžete získat dotace pro Váš business.

Přesnost, dokonalost a téměř nulová chybovost je pro nás hlavním klíčem k úspěchu. Stejně tak se snažíme minimalizovat odpad, který neustále vzniká při výrobě a šetřit životní prostředí nebo suroviny. A to vede k efektivnější výrobě.

DOTAČNÍ PROGRAMY
Evropská unie podporuje digitální rozvoj i konkurenceschopnost českých firem a společně s Českou republikou je jejich primárním cílem zvýšit přidanou hodnotu průmyslu a výroby. Na jejich podporu vznikají dotační programy ze státního ropočtu EU, které chtějí výrobním firmám pomoc s investicí do digitalizace.

JAKÁ JE NAŠE ÚSPĚŠNOST?
Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti ICT a spolupráce s předními univerzitami zajišťují našim klientům 98% úspěšnost podaných žádostí.

NA CO VŠE LZE DOTACI ČERPAT?
Existují různé úrovně, od kterých se odvíjí i dané financování. Je zde zahrnut nákup softwaru či umělé inteligence nebo pořízení výrobních strojů. Nedílnou součástí je i dotace na výzkum, vývoj nebo proškolení zaměstnanců.

KOLIK NÁKLADŮ MŮŽETE ZÍSKAT ZPĚT?
V létě 2021 budou vyhlášené dotační programy, které dokáží pokrýt až 70 % financí daného projektu.

Využijte svou šanci a dejte nám vědět!

Patrik Sterčo
Account Manager
patrik.sterco@metait.cz
+420799790558