Přeskočit na obsah

Parametry meta zákazníka není snadné určit. Nejjednodušší by bylo říct, že děláme pro každého. Nespecifikujeme na žádné odvětví a řešení jsme již dodali menším, větším, i korporátním firmám. A přece se nám za roky působení na trhu vyrýsoval obraz našeho ideálního klienta.

Specializace má svá pro a proti

Baví nás všehochuť, kterou svět informačních technologií přináší. Nezaměřovat se na konkrétní odvětví, jako třeba zdravotnictví, finančnictví, ekonomické programy, byla pro nás jasná volba.

Softwarové firmy, které se orientují na konkrétní odvětví, mají vysoko specializované programy na klíč. To však přináší menší flexibilitu. U nás v Meta IT výrazně překračujeme meze a přinášíme nová řešení do vyjetých kolejí. Umíme propojit hardware se softwarem, našim klientům dokážeme udělat business analýzu a posunout je vpřed řešením na míru.

Spojení znalostí zákazníka a našich IT zkušeností přináší inovace. Od počátečního nápadu, přes pečlivý rozbor businessu až po realizaci.

Dobrý příklad za 1000 slov

  • Síť rehabilitačních zařízení nemohla dlouho najít spolehlivého dodavatele pro interní systém se specifickými požadavky. Po třech neúspěšných pokusech u jiných firem jsme této společnosti vytvořili řešení, které jí dokonale sedlo. Má k dispozici organizaci a administrativu všech poboček přehledně a na pár kliknutí.
  • To, že jako jedni z mála softwarových firem se nebráníme ani propojení s hardwarem, ocenila firma Colsys, když chtěli převést rozměrný ovládací pult velínu na čistě softwarové řešení s dotykovou obrazovkou.
  • Pro leasingovou společnost UniCredit Leasing jsme vytvořili kalkulačku, díky které se zkrátila doba čekání na kalkulaci z 3 dní na 5 minut. Významná úspora času teď firmě přináší lepší výsledky.

Naší doménou jsou moderní a rychlé aplikace. Přinášíme novou technologii do firem, které by se jinak neposunuly dál.

S kým tedy spolupracujeme především?

Když jsme před lety začínali, zkusili jsme celou řadu projektů. Zkušenosti nás však naučily, že mnohem důležitější než velikost nebo zaměření našich klientů je jejich chuť posouvat se vpřed a modernizovat. Třeba zefektivnit fungování, podpořit business nebo přiblížit se zákazníkovi. Vědí, že jejich problémům pomůže IT řešení na míru, které jim rádi nabídneme.

To, že u nás IT rozumějí i projektoví manažeři, zabezpečí hladký průběh vývoje a nastaví reálné cíle. Jsme za rychlá řešení, ale záleží nám na tom, aby přesně vystihovala potřeby klienta a byla udržitelná.
S každým, kdo nás osloví ke spolupráci, si sedneme a zhodnotíme možnosti. Je v zájmu obou stran, aby ze spolupráce vznikl kvalitní výsledek.

Napište si o víc informací https://metait.cz/kontakt/