Přeskočit na obsah

Evropská unie podporuje digitální rozvoj a konkurenceschopnost českých firem. Využijte její dotační program pro svůj business i vy. My vám pomůžeme s technickým řešením i s vyřízením dotace. Ušetříte nejen drahocenný čas, ale i reálné náklady na váš rozvoj.

Cílem Průmyslu 4.0  je používat digitální technologie a propojovat je s lidmi v reálném čase. Tím se zabezpečí vyšší efektivnost i rychlost výroby a zároveň menší chybovost. Za roky v oboru víte, že vložit peníze do rozvoje se vyplácí. My vám teď pomůžeme investovat do správného a efektivního řešení. Získané dotace pak vaše náklady výrazně sníží.

30-70 % nákladů získáte zpět

Dostanete od nás nestranné zhodnocení vašeho businessu, jeho analýzu a přípravu technického řešení v jednom balíku. Zároveň se postaráme o veškeré formality ohledně podání dotace. Když to klapne, získáte až 70 % nákladů zpět.

O co se jedná?

Dostaneme vaší firmu do 21. století. Pomůžeme s digitalizací a přesunem do průmyslu 4.0. Zároveň uděláme všechno pro to, abychom vám ušetřili významnou část nákladů na rozvoj díky evropským dotacím. Máte jedinečnou příležitost zabezpečit progres vaší firmy a nechat si proplatit náklady na digitalizaci. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti ICT a spolupráce s předními univerzitami zajišťují našim klientům 95% úspěšnost podaných žádostí.

Pro koho je projekt vhodný?

Dotace jsou určené primárně pro menší a střední podniky. Větší roli než zaměření podnikání hraje potřeba digitalizace a posun firmy do Průmyslu 4.0.

Kdo vám s tím pomůže?

  • Projekt zastřešuje Meta IT po technické stránce. Uděláme rozbor vaší situace, navrhneme řešení a postup.
  • Po úspěšné spolupráci s agenturou Econet jsme spojili síly pro tento jedinečný projekt. Stejně jako se v Meta IT vyznáme v technologiích, Econet umí plavat v dotačních požadavcích. Spolu umíme vytvořit přidanou hodnotu pro firmy, které každodenně pracují na zvýšení kvality svého oboru.

Díky této jediněčné spolupráci si nemusíte lámat hlavu s vypisováním dokumentů o průmyslovém výzkumu či experimentálním vývoji. Zvýšíme vaši šanci na úspěch při získávání dotace.

Čas jsou peníze

Žádosti o dotace se podávají od začátku září. Datem podání vzniká právo na uznání nákladů na realizaci projektů. Kvalitní připrava dotace zabere čas. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.

Proč potřebujete změnu i vy?

Je nejvyšší čas posunout vaší firmu o krok dál. Investice do digitalizace se vyplácí. Pomůžeme vám získat část nákladů zpět. Profesionalita na všech frontách se vyplácí. 

Jak to bude probíhat?

Domluvíme si společnou schůzku

Za Meta IT se účastní technický expert a z Econetu odborník na dotace. Nejdůležitější je mít představu, čeho chcete dosáhnout. Cestu najdeme společně. Vybereme ideální dotační formu a program přesně pro vaše záměry.

Podáváme žádost o dotaci

Podle domluvy začneme připravovat realizaci projektu.

Pomáháme s realizací projektu

Projekt řešíme po jeho formální i technické stránce. Na tohle téma jsme sepsali přehledný dokument o spolupráci s IT firmou. Doporučuje 9/10 projektových manažerů.

Náklady získáváte zpět

V závislosti od dotačního programu dostanete až 70 % nákladů zpátky do vaší firmy.